Nappalis órarend - 2017/18 I. félév

 

HÉTFŐ

KEDD

 

8.15–9.45

Bevezetés a folklórba 1.

I. évf.

Bálint Sándor terem

Frauhammer Krisztina

 

9.00–9.45

Forrásismeret 1.

I. évf., minor

Bálint Sándor terem

Simon András

 

 

10.00–11.30

Magyar és összehasonlító néprajz I.

II. évf., minor

Bálint Sándor terem

Simon András

10–11.30

Magyar és összehasonlító néprajz III.

III. évf., minor választható

Bellon Tibor terem

Mód László

10.00–11.30

A magyar parasztság története

I. évf., minor

Bálint Sándor terem

Bárth János

 

 

 

 

12.00–13.30

Történeti topográfia

I. évf., minor

Bálint Sándor terem

Mód László

12.00–13.30

Tapasztalati tudás és modernizáció

(A gazdálkodás változása a 18-19. sz-ban)

BA köt. vál.

Bellon Tibor terem

Simon András

12.00–13.30

Kutatásmódszertani gyakorlatok 2.

II. évf.

Bálint Sándor terem

Glässer Norbert

 

 

 

14.00–15.30

Choreomundus

Bálint Sándor terem

Felföldi L, Varga S.

14.00-15.30

Muzeológia 2.

III. évf.

Bellon Tibor terem

Mód László

14.00-15.30

Szakdolgozati szeminárium

Tanári szoba

Simon András

14.00-15.30

Képek, kultuszok, szimbólumok

BA köt. vál., régész

Bálint Sándor terem

Frauhammer Krisztina

 

 

16.00–17.30

A paraszti társadalom átalakulása a 20. század második felében

BA köt. vál.

Bálint Sándor terem

Mód László

16.00–17.30

Szakdolgozati szeminárium

Bálint Sándor terem

Varga Sándor

16.00–17.30

Bevezetés a társadalomismeretbe

Közös bölcsész I. évf.

 

 

 

18.00–19.30 (2 hetente)

Szakdolgozati szeminárium

Bálint Sándor terem

Mód László

18.00–19.30 (2 hetente)

Hungarian wine…

Erasmus

Bálint Sándor terem

Mód László

18.00-19.30

Bevezetés a néprajzba

I. évf., minor, történész

Kristó Gyula terem

Varga Sándor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

 

8.30–10.00

Mitológiák régen és ma

BA köt. vál.

Bálint Sándor terem

Povedák István

 

 

 

 

 

10.00–11.30

Kulturális antropológia I.

II. évf.

Bálint Sándorterem

Glässer Norbert

10.00–11.30

Bevezetés a történettudományba

Közös tört. és néprajz I évf.

 

10.00–11.30

Tárgyak, gyűjtemények, magángyűjtők

BA köt. vál.

Bálint Sándor terem

Mód László

10.00–18.00

 

LEVELEZŐ TAGOZATOS

ÉS RÉSZISMERETI

TÖMBÖSÍTETT ÓRÁK

 

 

DOKTORI

KURZUSOK

 

 

 

 

12.00–13.30

Kulturális antropológia III.

III. évf.

Bálint Sándor terem

Glässer Norbert

 

12.00-13.30

Bev. az antropológiába 1.

I. évf., minor

Bálint Sándor terem

Barna Gábor

 

 

 

 

 

14.00–15.30

A civil vallás narratívumai és rítusai

BA köt. vál.

Bálint Sándor terem

Glässer Norbert

 

14.00-15.30

Magyar és összehasonlító folklór I.

II. évf.

Bálint Sándor terem

Barna Gábor

14.00-15.30

Néprajzi szövegolvasás 1.

I. évf., minor

Bellon Tibor terem

Apjok Vivien

14.00-15.30

A kvalitatív társadalomkutatás elmélete

I. évf., minor

Aud. Max.

Nagy Gábor Dániel

 

 

 

16.00–17.30

Szeged néprajza 2.

BA köt. vál., BAVÁL

Bálint Sándor terem

Barna G., Frauhammer K., Mód L., Simon A.

16.00–17.30

Szakdolgozati szem.

Bellon Tibor terem

Glässer Norbert

16.00–17.30

Könyvtár és informatikai alapismeretek

Közös bölcsész I. évf.

 

16.00-17.30

Magyar és összehasonlító folklór III.

III. évf., minor vál.

Bálint Sándor terem

Barna Gábor

 

 

 

 

18.00-19.30

Szakdolgozati szem.

Bálint Sándor terem

Barna Gábor

18.00-19.30

Filozófiatörténet

Közös bölcsész I. évf.